Fundacja logo

O nas

Katarzyna Rucin

Katarzyna Rucin

Beata Hirsz-Strycel

Beata Hirsz-Strycel

Dawniej była to Szkoła Pływania PLUSK funkcjonowała  na rynku od 2007 roku. Obecnie to Gdańska Fundacja Zdrowie przez Ruch o poszerzonym spektrum działań dla ludzi, którzy chcą wrócić do aktywnego, zdrowego życia. W naszej ofercie znajdziecie Państwo projekty skierowane do dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Od  nauki pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych począwszy, przez  rehabilitację pourazową oraz gimnastykę korekcyjną aż do aqua aerobiku dla seniorów.

Oprócz zajęć w wodzie, przygotowujemy dzieci i młodzież do egzaminu na kartę pływacką i żółty czepek. Organizujemy obozy i półkolonie aktywizujące dla dzieci i młodzieży. Nowością są projekt przygotowujący młodego człowieka do aktywizacji zawodowej:

1. Od żółtego czepka do ratownika WOPR. Zajęcia dla młodzieży prowadzone pod kątem przygotowania do kursu ratownika WOPR we współpracy z Gdańskim Stowarzyszeniem WOPR .

2. Przygotowanie do zawodu instruktora pływania we współpracy z trenerami pływania i AWF Gdańsk.

3. Przygotowanie do zawodu instruktora aqua fitness we współpracy z instruktorkami aqua aerobiku z pomorza.

DZIAŁALNOŚĆ STATUTOWA:

Poza działalnością odpłatną prowadzimy działalność społeczną mającą na celu szeroko pojętą aktywizację sił witalnych u seniorów. Zależy nam aby osoby osamotnione lub te które pogubiły się i zamknęły w swojej bańce odnalazły radość życia, poczucie bycia potrzebnym i przynależnym. W ramach działalności społecznej organizujemy nieodpłatne:

  1. Jednodniowe wycieczki regionalne Hel, Kaszuby, Sobieszewo, Mikoszewo.
  2.  Warsztaty aktywizujące makramy, zdrowego żywienia, relaksu dźwiękiem.
  3. Wyjścia do teatru i na koncerty.
  4. Aktywne spacery nordic walking.
  5. Zwiedzania ciekawych miejsc w Trójmieście.

Dołącz do projektu, który Cię interesuje w Trójmieście.

Fundacja logo

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.