Fundacja logo

O nas

Katarzyna Rucin

Katarzyna Rucin

Beata Hirsz-Strycel

Beata Hirsz-Strycel

Gdańska Fundacja Zdrowie Przez Ruch

Kim jesteśmy

Od 2007 roku swoje doświadczenia menadżerskie, trenerskie, organizatora obozów, półkoloni, eventów i zawodów pływackich zdobywałyśmy prowadząc Szkołę Pływania PLUSK. Obecnie to Gdańska Fundacja Zdrowie przez Ruch o poszerzonym spektrum działań dla ludzi, którzy chcą wrócić do aktywnego, zdrowego życia. Naszym celem jest: zadbać o siły witalne naszych uczestników, odbudować i wzmocnić relację z innymi ludźmi, poprawić jakość życia, chcemy abyś czuł się potrzebny.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo projekty skierowane do dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Od  nauki pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych począwszy, przez  rehabilitację pourazową oraz gimnastykę korekcyjną aż do aqua aerobiku dla seniorów, gimnastyki w wodzie dla osób z RZS ,warsztatów ze zdrowego żywienia skończywszy.

Fundacja logo
Co oferujemy

Obozy i półkolonie dla dzieci

Oprócz zajęć w wodzie, organizujemy obozy i półkolonie aktywizujące dla dzieci i młodzieży przeciwdziałające skutkom pandemii z zastosowaniem profilaktyki przeciwuzależnieniowej od ekranów, alkoholu i narkotyków. Przygotowujemy dzieci i młodzież do egzaminu na kartę pływacką i żółty czepek.   Organizujemy warsztaty aktywizujące dla dorosłych ze zdrowym żywieniem, wycieczki dla aktywnych seniorów, spacery z kijami i rowerowe przejażdżki.

Co oferujemy

Kursy ratownika WOPR

Nowością jest projekt przygotowujący młodego człowieka do zawodu: Od żółtego czepka do ratownika WOPR. Zajęcia dla młodzieży prowadzone pod kątem przygotowania do kursu ratownika WOPR i instruktora pływania we współpracy z Gdańskim Stowarzyszeniem WOPR i AWF.  Prowadzenie wolontariatu dla studentów i  osób chcących nauczyć się zawodu instruktora pływania, aqua fitnes w praktyce.

Gdańska Fundacja Zdrowie Przez Ruch

Dołącz do projektu, który Cię interesuje w Trójmieście.

Projekty realizowane:
Projekty zakończone:

Wszystkie projekty są jeszcze w realizacji

Ilu osobom pomogliśmy:

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.