Fundacja logo

Wesprzyj nas

Gdańska Fundacja Zdrowie Przez Ruch

Wolontariat

Naszymi wolontariuszami są najczęściej studenci, którzy w ramach wolontariatu zdobywają doświadczenie w pracy z naszymi uczestnikami projektów Rozpoczynają swoją ścieżkę zawodową, szukają inspiracji i i chcą dzielić się swoim czasem i pozytywną energią z drugim człowiekiem. Wielu z nich po zakończeniu pracy wolontariackiej zaczyna pracę zawodową  jako instruktor lub ratownik WOPR lub opiekun kolonijny.

Wolontariat

Kto może zostać wolontariuszem? KAŻDY

Bardzo lubimy wolontariuszy, którzy chcieliby dzielić się nie tylko swoim wolnym czasem, ale także umiejętnościami i doświadczeniem. Wolontariuszem może zostać każdy, bez względu na wiek i kwalifikacje. Staramy się dobierać zadania odpowiednie do umiejętności wolontariusza biorąc jednocześnie pod uwagę jego preferencje.

Informację o naborze wolontariuszy do projektów oraz inicjatywach, do których potrzebujemy wolontariuszy, będziemy podawać w Aktualnościach.

Wesprzyj

Z każdym wolontariuszem zawierane jest Porozumienie o wykonywaniu świadczeń wolontarystycznych, w którym opisane są wszystkie prawa i obowiązki wolontariusza. Wszystkich wolontariuszy, którzy podpisali umowę, obowiązuje ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków w ramach wykonywanych obowiązków. Jeżeli jest taka potrzeba, wolontariusz zostaje ubezpieczony również od odpowiedzialności cywilnej.

W zależności od powierzonych obowiązków, wymagane są dodatkowe dokumenty i uprawnienia poświadczające zdolność do ich wykonywania. Ze względu na charakter powierzanych obowiązków w ramach wolontariatu  można odbywać praktyki studenckie i staż.

Gdańska Fundacja Zdrowie Przez Ruch

Zapraszamy serdecznie

Dołącz do nas i wspieraj Zdrowie przez Ruch!

Wolontariat

Co należy wiedzieć przed zgłoszeniem

Ze względu na lokalizację pływalni na których działa Fundacja, propozycja współpracy w ramach wolontariatu skierowana jest przede wszystkim do osób mieszkających w Trójmieście.

Jeżeli chcesz zostać naszym wolontariuszem, zgłoś się mailowo na adres: zdrowieprzezruch@gmail.com.
w temacie e-maila podając: WOLONTARIAT.

Skontaktujemy się z Tobą i indywidualnie dobierzemy odpowiednie obowiązki.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.